حیدرامیرپور-هنر - زندگی
فریاد هارا همه میشنوند-هنر واقعی -شنیدن صدای سکوت است 
قالب وبلاگ
نویسندگان
پیوندهای روزانه
روز نو :

گاهی ممکن است در یک جایگاه بزرگ قرار بگیرید و بیش از هر کسی دیده شوید اما از آنجایی که اظهارنظرهای شما برای مردم جذابیت ایجاد نمی کند محبوبیتی معادل جایگاه خود پیدا نمی کنید. برخی چهره های مطرح هم هستند که به اندازه جایگاهشان مسئولیت پذیرند و اظهاراتی را مطرح می کنند که در جامعه تبدیل به چهره ای خاطره انگیز می شوند.

 

 کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران از چنین جایگاهی در کشورمان برخوردار است. او چندین سال است به عنوان چهره ای محبوب در کشور ایران شناخته می شود در حالی که این محبوبیت حاصل رفتار هوشمندانه ای است که او در تمام این سال ها در ایران داشته است و همچنین او جایگاه فوتبال ملی ایران را تغییر داد و هویت ارزشمند تیم ملی را بازگرداند تا جایی که امروز دیگر بازیکنی به خودش اجازه نمی دهد خود را بالاتر از تیم ملی بداند و همه بازیکنان فوتبال ایران تلاش می کنند روزی به تیم ملی دعوت شوند. حتی آنهایی که در تفکرات کی روش جایی ندارند هم کلامی درباره او به زبان نمی آوردند. این وضعیت ماحصل هویت بی نظیری است که کی روش به تیم ملی ایران داده است.

 

او همچنین با اظهارنظرهای حساب شده در بهترین زمان ممکن جایگاهی ویژه در میان مردم ایران پیدا کرده است. کی روش رویدادهای روز کشورمان را مرور می کند و کاملا مشخص است بر اساس دغدغه هایی که مردم با آن سر و کار دارند برخی اظهارنظرهای خود را مطرح می کند. در بسیاری مواقع جملات او غیر مستقیم نکته ای در دل خود دارند که دقیقا به دغدغه های جامعه ایران مربوط می شود.

 

هم صدا بودن با مردم ایران به علاوه جملاتی طلایی؛ کی روش در صحبت های اخیر خود گفته تا پایان عمر از ایران به عنوان وطنش یاد می کند. جمله ای غرور انگیز و قابل ستایش از مردی که به مانند برخی دیگر از مربیان خارجی که به این کشور آمدند همیشه این جملات را تکرار نمی کند. کی روش بر اساس تحلیل های خود و حساب شده دست به تعریف می زند و کاری نمی کند که از جملات حماسی اش خسته شوید.

 

کی روش گفته تا پایان عمر افتخار می کند که از ایران به عنوان وطنش یاد کند. ما هم افتخار می کنیم سرمربی تیم ملی ایران شخصی همچون کارلوس کی روش است. افتخار می کنیم سکان دار تیم ملی او است چرا که تیم ملی ایران را تبدیل به تیمی منسجم و قابل احترام برای تمام دنیا کرده است. تیمی که جایگاهش از هر فرد و بازیکنی بالاتر است و نیازی ندارد که کاری کند که بازیکنی برایش به میدان برود. همه آرزو دارند تجربه حضور در تیم کی روش را به دست آوردن و تیم ملی به نظمی رسیده که هرگز در 20 سال گذشته شاهد آن نبودیم. افتخار می کنیم سکان دار تیم ملی ایران شخصی همچون کارلوس کی روش است.


[ چهارشنبه 15 شهریور 1396 ] [ ساعت 09 و 17 دقیقه و 54 ثانیه ] [ حیدر امیرپور ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


باسلام وعرض ارادت به کلیه دوستان عزیز وخوشحالم از اینکه از وب اینجانب دیدن میفرمایید موفق باشید
امیرپور

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :